Przedszkole BAJKA Bemowo

Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30. Jeśli jest taka potrzeba, za dodatkową opłatą mogą Państwo pozostawić dziecko pod naszą opieką dłużej – to koszt 12 zł za godzinę.


Znajdujemy się w dogodnym punkcie Bemowa, co zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wiemy, jak ważna w rozwoju dziecka jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, pełnowartościowych posiłków. Potrawy przygotowujemy na bieżąco, a ich ilość jest nielimitowana. Menu ustalamy w konsultacji z dietetykiem, dostosowując się do indywidualnych zaleceń i alergii. Staramy się wzmacniać świadomość dzieci na temat zdrowego żywienia oraz tego, że posiłki smakują jeszcze lepiej, kiedy jemy je wspólnie z bliskimi.

Prywatne przedszkole Warszawa na Bemowie, ul. Gustawa Morcinka 14B.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*