Przedszkole BAJKA Białołeka

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 18:00.

Nasze Przedszkole jest placówką z oddziałami integracyjnymi. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18.30. Jeśli jest taka potrzeba, mogą Państwo pozostawić swoje dziecko pod naszą opieką dłużej – za dodatkową opłatą 10 zł/ godzina (płatne przy odbiorze dziecka do rąk osoby, która pozostała z dzieckiem po godzinach).

Mamy dwie placówki na warszawskiej Białołęce – na ul. Berensona 32 (przedszkole integracyjne) oraz ul. Krzyżówki 3. Obie lokalizacje zapewniają dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: tramwajami i autobusami. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.