Przedszkole Bajeczka Warszawa

Niepubliczne przedszkola integracyjne ” Bajeczka” są placówkami realizującymi program, cele i zadania określone w Ustawie o Systemie Oświaty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat.

Nasze Przedszkola to opieka nad dzieckiem od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Z możliwością pozostawienia dłużej za dodatkową opłatą – 12 zł za godzinę płatne przy odbiorze dziecka do rąk osoby pozostającej z dzieckiem po godzinach.

Naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, domowych posiłków. Każdy z nich powstaje zgodnie z zaleceniami dietetyka. Potrawy są przygotowywane na miejscu. Ilość posiłków nielimitowana. Dostosowujemy sie do specjalnych wymagań żywieniowych. Dodatkowo wzmacniamy w dzieciach poczucie, że jedzenie jest częścią bardzo ważnego rytuału, scalającego rodzinę, wzmacniającego więzi, czas spotkania z bliskimi i dzielenia się. Czas kształtowania dobrych nawyków, ale również przyjemność wspólnego spędzania czasu – na rozmowie, biesiadowaniu, wymianie wrażeń.

Prywatne przedszkole Warszawa Bielany, Bemowo i Białołęka

  • Przedszkole na Bielanach znajduje się na ul. Wrzeciono 12 lok. 4 (na tyłach cukierni Elsner).
  • Przedszkole na Bemowie znajduje się na ul. Gustawa Morcinka 14B (niedaleko restauracji McDonalds).
  • Przedszkole na Białołęce znajduje się na ul. Berensona 32 (obok marketu NETTO).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*